Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1331 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Eksportu

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2015-03-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wiodąca firma z branży przetwórstwa owocowego (producent dżemów, powideł, konfitur) należąca do koncernu o globalnym zasięgu działania poszukuje:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Opis stanowiska:

    Zadaniem zatrudnionej osoby będzie realizacja celów sprzedażowych na rynkach zagranicznych.

    Zakres obowiązków:

    • opracowywanie i realizacja strategii ekspansji na rynkach zagranicznych;
    • wyznaczanie celów sprzedażowych i ich realizacja;
    • analiza konkurencji i jej oferty handlowej na strategicznych rynkach eksportowych;
    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami;
    • prowadzenie działań marketingowych i sprzedażowych mających na celu wzrost sprzedaży;
    • przygotowywanie ofert i prezentacji dla klientów;
    • przygotowanie kontraktów handlowych i prowadzenie negocjacji z kontrahentami;
    • tworzenie nowych kanałów dystrybucji i współpraca w ramach aktualnych kanałów;
    • organizacja transportu drogowego i morskiego.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe ekonomiczne;
    • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • silne zorientowanie na osiąganie założonych celów w zakresie wielkości sprzedaży dystrybucji i promocji na powierzonych rynkach;
    • doświadczenie oraz znajomość zasad kształtowania polityki cenowej, promocyjnej i dystrybucji na rynkach międzynarodowych;
    • doświadczenie w przygotowywaniu ofert, kontraktów handlowych i prowadzeniu negocjacji;
    • umiejętność pozyskiwania nowych klientów i utrzymywania długotrwałych relacji z kluczowymi klientami;
    • znajomość INCOTERMS
    • umiejętność wyznaczania priorytetów oraz nastawienie na realizację celów;
    • biegła znajomość języka angielskiego;
    • bardzo dobra znajomość MS Office;
    • prawo jazdy kategorii B.

    Zapewniamy:

    Oferujemy pracę w międzynarodowej, stabilnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji, a także możliwość spełnienia zawodowego. Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o umieszczenie klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883 ).