Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Eksportu

MY BABY sp. z o.o.

  • Przemysłowa 8J
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Przemysłowa 8J

Bydgoszcz

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie oraz aktywna obsługa klientów i partnerów handlowych na rynkach zagranicznych,
  • Realizacja sprzedaży na rynkach zagranicznych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i ustalanie warunków współpracy
  • Współtworzenie strategii sprzedaży na rynkach zagranicznych
  • Koordynowanie eksportu towarów
  • Współpraca z działem marketingu w zakresie planowania promocji i akcji specjalnych,
  • Reprezentowanie Firmy na targach i spotkaniach handlowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość obiegu dokumentacji eksportowej
  • Doświadczenie we współpracy z klientami zagranicznymi
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( mile widziana znajomość drugiego języka obcego )
  • Wysoki poziom motywacji i nastawienie na efekt w działaniu
  • Samodzielność i umiejętność efektywnego planowania
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu Microsoft Office

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Umowa o pracę
  • Wyjazdy zagraniczne
  • Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole

Ogłoszenie archiwalne