Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Eksportu

Vertex S.A.

  • Czechowice-Dziedzice

    Czechowice-Dziedzice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa klientów zagranicznych

  • Koordynowanie procesu realizacji napływających zamówień oraz reklamacji

  • Komunikacja z działami współpracującymi (produkcja logistyka, magazyn)

  • Przygotowywanie dokumentacji eksportowej (faktury i inne dokumenty)

  • Tłumaczenie na język niemiecki lub angielski niezbędnych dokumentów

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i w piśmie

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Praktyczna znajomość pakietu MS OFFICE

  • Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność

  • Umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z ludźmi

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w systemie 1 zmianowym

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Pracę w środowisku międzynarodowym, możliwość poznawania innych rynków

  • Rozwój stanowiska pracy: udział w pozyskiwaniu nowych klientów, realizacja planów sprzedażowych, analizy rynkowe, wyjazdy służbowe (targi międzynarodowe, wizytacje klientów)

  • Dostęp do programu MultiSport

  • Spotkania/ wyjazdy integracyjne

  • Zniżkę na asortyment dostępny w Firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Vertex S.A.

Vertex S.A. producent osłon okiennych z siedzibą w Czechowicach Dziedzicach od 1994 roku produkuje żaluzje, rolety, markizy, moskitiery i inne produkty osłonowe na rynek krajowy oraz zagraniczny. Od 2019 roku należymy do Grupy Wistil. www.vertex.pl

Przewiń do profilu firmy