Oferta pracy

Specjalista ds. eksportu

Klimas Sp. z o.o.O firmie

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa telefoniczna i mailowa klienta zagranicznego

  • Kompleksowa obsługa procesu realizacji zamówień

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Codzienna współpraca z Managerem ds. Eksportu

  • Obsługa procesu reklamacji zamówień

  • Przygotowanie dokumentacji handlowej

  • Prowadzenie aktywnej i konsekwentnej polityki sprzedaży na podległym terenie;

  • Obsługa systemu IFS

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego będzie mile widziana

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta

  • Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne

  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

  • Znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Ciekawą pracę i rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i dynamicznie rozwijającą się

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju oraz stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Pakiet benefitów pozapłacowych m.in. dofinansowanie do opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne itp.

  • Dużą samodzielność w działaniu i udział w ciekawych projektach

  • …oraz bardzo dobrą atmosferę w pracy i szansę na realizację Twoich pomysłów!

  • Wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji

Klimas Sp. z o.o.

Jesteśmy największym producentem w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej o ugruntowanej pozycji w branży budowlanej. Pozycję lidera zawdzięczamy konsekwentnie rozwijanej ofercie produktowej połączonej ze zdobywaniem nowych rynków zbytu w kraju i poza jego granicami.

Dzięki nowoczesnym zakładom produkcyjnym oraz posiadaniu własnego centrum logistycznego jesteśmy pewnym partnerem dla klientów oraz rzetelnym pracodawcą.

Przewiń do profilu firmy