Ta oferta pracy jest nieaktualna od 183 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. eksportu z językiem angielskim

  • Częstochowa, śląskie
  • Specjalista
  • 03.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kukuryku to bardzo dynamicznie rozwijająca się Marka należąca do firmy Promatek Media. Jest to rodzinna firma z wieloletnimi tradycjami. Nasze produkty zdobywają nagrody w konkursach i plebiscytach. Są dostępne w całej Polsce. Koncentrujemy się na tworzeniu mądrych i rozwijających gier planszowych, zabawek edukacyjnych, książek i audiobooków.

    Poszukujemy osób chętnych do tworzenia działu sprzedaży zagranicznej naszych produktów.

    Miejsce pracy: Częstochowa

    WYMAGANIA:

    • biegła znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
    • komunikatywność,
    • mile widziane doświadczenie handlowe w branży wydawniczej dziecięcej,
    • rzetelność i odpowiedzialność,
    • biegła obsługa komputera,
    • wysoka kultura osobista,
    • umiejętność organizacji czasu pracy,
    • prawo jazdy kat. B.
    ZAKRES ZADAŃ:
    • nawiązywanie kontaktów i budowanie relacji z klientami zagranicznymi,
    • realizacja formalnych aspektów współpracy z klientem,
    • organizacja i uczestnictwo w targach branżowych,
    • przygotowanie i prezentacja oferty handlowej,
    • planowanie czasu pracy i działanie w jego obrębie,
    • wybrane zadania z zakresu marketingu marki i produktu.

    OFERUJEMY:

    • atrakcyjne wynagrodzenie z premią za wyniki sprzedażowe,
    • niezbędne narzędzia pracy.
    • praca w silnej, stabilnej i rozwijającej się firmie rodzinnej.

    Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą: