Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. eksportu (Eksport Manager)

PolBioEco Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i zarządzanie sprzedażą poza granicami kraju

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z nowymi klientami firmy

  • Przygotowywanie ofert handlowych wraz z kompleksową obsługą klienta

  • Negocjowanie cen oraz warunków dostaw

  • Udział w tworzeniu nowych produktów

  • Reprezentowanie firmy na rynkach zagranicznych, udział w targach i wystawach branżowych

  • Przygotowywanie raportów, kalkulacji i analiz

  • Wykonywanie czynności administracyjno-biurowych związanych z eksportem

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy: zaopatrzenia, produkcją i sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) , znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziana znajomość rynku B2B (branża spożywcza)

  • Znajomość rynku surowców produktów certyfikowanych BIO

  • Doświadczenie w firmie handlowej (w branży tzw. zdrowej żywności lub FMCG )

  • Znajomość zagranicznych rynków spożywczych oraz kanałów dystrybucji

  • Dyspozycyjność – gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność budowania relacji businessowych

  • Systematyczność i samodzielność w działaniu

  • Wykształcenie wyższe

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub na kontrakcie managerskim

  • Stałe wynagrodzenie oraz premie adekwatne do osiąganych wyników

  • Możliwość rozwoju i nabycia nowych umiejętności

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość awansu w ramach struktury firmy

  • Wszelkie narzędzia pracy, niezbędne na w/w stanowisku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

PolBioEco Polska Sp. z o.o.

PolBioEco Polska Sp. z o.o. to firma będąca na rynku od 2012 roku. W ciągu zaledwie kilku lat staliśmy się jedną z czołowych firm produkujących żywność ekologiczną w Polsce. Marki PolBioEco: BioNaturo, Naturo, EcoNaturo, Alinor, Vitariz, Inka Bio, są dzisiaj obecne w większości polskich sklepów.

Przewiń do profilu firmy