Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. eksportu.

"CEZAR" Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan NiewińskiO firmie

"CEZAR" Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński

Strefowa 2

Ełk

CEZAR Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński
 ul. Strefowa 2, 19-300 Ełk
zatrudni:
Specjalista ds.eksportu
Miejsce pracy: Ełk

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, j. rosyjski mile widziany,
  • Dobra znajomość Excela;
  • Nastawienie na działanie, sukces i wyniki;
  • Samodzielność w działaniu, podejmowaniu decyzji i odpowiedzialność;

Obowiązki:

  • Współpracy z obecnymi klientami;
  • Sporządzanie ofert handlowych;
  • Kompleksowa obsługa klientów i procesu realizacji zamówień;
  • Realizacja planów sprzedaży;
  • Analiza preferencji klientów, rynków i konkurencji;
  • Raportowanie do kierownika działu;

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającym się dziale eksportu;
  • Umowę o pracę;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość rozwoju umiejętności handlowych oraz nabierania doświadczenia w relacjach; z klientami międzynarodowymi;
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy;
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole;

Kontakt: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj lub na adres CEZAR Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński, ul. Strefowa 2, 19-300 Ełk.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Ogłoszenie archiwalne