Ta oferta pracy jest nieaktualna od 150 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Eksportu

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 20.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Nasz Klient - w związku z rozwojem projektu outsourcingowego dla dużej polskiej grupy przemysłowej, poszukuje Kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Eksportu.

    Staramy się, aby nasze usługi spełniały w jak najwyższym stopniu wymagania naszych Klientów, poprzez: profesjonalizm, etykę biznesową i najwyższy poziom skuteczności z zakresu eksportu.

    W związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydatów posiadających sukcesywne doświadczenie w eksporcie, szukających samodzielnej pracy w handlu zagranicznym w zaopatrzeniu sektora FMCG i HouseHold na stanowisko:

    Zapewniamy:

    • Zatrudnienie – praca z dużym elementem samodzielności w elastycznych godzinach : Gdańsk, Gdynia, Sopot
    • Możliwość uczenia się od ekspertów
    • Udział w ciekawym, prestiżowym i międzynarodowym projekcie
    • Praca w młodym, dynamicznym i prężnym zespole
    • Duże doświadczenie w branży eksportowej
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego

    Wymagamy:

    • Mile widziane wyższe wykształcenie,
    • Biegła znajomość języka rosyjskiego oraz bardzo dobra języka angielskiego
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
    • Doświadczenie w sprzedaży eksportowej, szczególnie w działalności operacyjnej
    • Samodzielności w działaniu oraz w realizacji celów sprzedażowych
    • Biegła znajomość obsługi komputera i programów biurowych, w szczególności Excel
    • Umiejętność skutecznej koordynacji kilku projektów jednocześnie.

    Obowiązki:

    • Szybkie i skuteczne poszukiwanie Klientów w segmencie B2B oraz weryfikacja dot. potencjału zakupowego odbiorcy
    • Prowadzenie rozmów handlowych, sporządzenie profesjonalnych ofert sprzedaży, negocjowanie umów oraz warunków cenowych i logistycznych
    • Ustalenie i realizacja założonych planów sprzedażowych
    • Koordynowanie działań sprzedażowych, posprzedażowych z Klientem.
    • Samodzielność w zarządzaniu oraz organizacji pracy
    • Rzetelność oraz wysoka kultura osobista w zakresie biznesowych relacji z Klientami
    • Prowadzenie dokumentacji handlowej, wystawianie faktur eksportowych, prowadzenie rozmów z dostawcami.

    CV oraz list motywacyjny, zawierający zgodę na przetwarzanie danych osobowych o poniższej  treści  prosimy wysłać do dnia 25 Stycznia 2018.

    W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r .o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.”

    bottom