Ta oferta pracy jest nieaktualna od 173 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. eksportu

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AS-PL Sp. z o.o.

    AS-PL Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem ze 100% polskim kapitałem, działającą w branży rozruszników i alternatorów.

    Firma została założona w 1992 jako Auto-Starter, obecnie Spółka zatrudnia ponad 250 wykwalifikowanych pracowników.

    Wieloletnie kontakty handlowe i sprzedaż do ponad 60 krajów na całym świecie sprawia, że firma znajduje się w czołówce wiodących dostawców części i podzespołów elektrycznych do pojazdów w Europie.

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Opis stanowiska:

    • obsługa klienta
    • budowanie długotrwałych relacji z klientami
    • przygotowywanie ofert handlowych
    • utrzymywanie kontaktów ze stałymi klientami oraz wsparcie w zdobywaniu nowych kontrahentów
    • przyjmowanie zamówień, przygotowywanie dokumentacji eksportowej oraz organizacja wysyłek
    • reprezentowanie firmy i budowanie pozytywnego wizerunku na rynkach zagranicznych
    • udział w zagranicznych wyjazdach służbowych oraz międzynarodowych targach branżowych

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) oraz francuskiego
    • znajomość dodatkowego języka jako plus,
    • wykształcenie minimum średnie, wyższe mile widziane,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku-pomocny atut
    • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji biznesowych,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • umiejętności negocjacyjne,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
    • gotowość do odbywania podróży służbowych
    • prawo jazdy kat. B - aktywny kierowca

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • pracę w dynamicznym zespole i miłej atmosferze,
    • umowę o pracę - pełny etat,
    • narzędzia pracy niezbędne na stanowisku,
    • możliwość zdobywania szerokiego doświadczenia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).