Specjalista ds. Eksportu

  • Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-08-07
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2017-09-06)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Nasz Klient - w związku z rozwojem projektu outsourcingowego dla dużej polskiej grupy przemysłowej, poszukuje Kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Eksportu.

Nasz Klient stara się, aby usługi spełniały w jak najwyższym stopniu wymagania Klientów, poprzez: profesjonalizm, etykę biznesową i najwyższy poziom skuteczności z zakresu eksportu.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydatów posiadających sukcesywne doświadczenie w eksporcie, szukających samodzielnej pracy w handlu zagranicznym w zaopatrzeniu sektora FMCG
i HouseHold na stanowisko:

Obowiązki:

  • Szybkie i skuteczne poszukiwanie Klientów w segmencie B2B oraz weryfikacja dot. potencjału zakupowego odbiorcy
  • Prowadzenie rozmów handlowych, sporządzenie profesjonalnych ofert sprzedaży, negocjowanie umów oraz warunków cenowych i logistycznych
  • Ustalenie i realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Koordynowanie działań sprzedażowych, posprzedażowych z Klientem.
  • Samodzielność w zarządzaniu oraz organizacji pracy
  • Rzetelność oraz wysoka kultura osobista w zakresie biznesowych relacji z Klientami
  • Prowadzenie dokumentacji handlowej, wystawianie faktur eksportowych, prowadzenie rozmów z dostawcami.

Wymagania:

  • Mile widziane wyższe wykształcenie
  • Biegła znajomość języka rosyjskiego oraz bardzo dobra języka angielskiego
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Doświadczenie w sprzedaży eksportowej, szczególnie w działalności operacyjnej
  • Samodzielności w działaniu oraz w realizacji celów sprzedażowych
  • Biegła znajomość obsługi komputera i programów biurowych, w szczególności Excel
  • Umiejętność skutecznej koordynacji kilku projektów jednocześnie.

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie – praca z dużym elementem samodzielności w elastycznych godzinach: Gdańsk, Gdynia, Sopot
  • Możliwość uczenia się od ekspertów
  • Udział w ciekawym, prestiżowym i międzynarodowym projekcie
  • Praca w młodym, dynamicznym i prężnym zespole
  • Duże doświadczenie w branży eksportowej
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego

CV oraz list motywacyjny, zawierający zgodę na przetwarzanie danych osobowych o poniższej  treści  prosimy wysłać do dnia 1 Września  2017.

W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r .o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.”
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się