Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. eksportu

Elmarco Technika Świetlna Sp. z o.o. sp.k.

  • Krzemowa 7, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Krzemowa 7

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie ofert sprzedaży,

  • prowadzenie negocjacji ,

  • pozyskiwanie zamówień,

  • obsługę klientów rynku inwestycyjnego,

  • realizowanie założonego poziomu sprzedaży.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)

  • znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,

  • doświadczenie w handlu międzynarodowym min. 1 rok,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • zaangażowanie i dyspozycyjność

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • ciekawą pracę w nowoczesnej firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Profesjonalna firma od 30 lat działająca na rynku w branży oświetleniowej

poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. obsługi kontrahentów zagranicznych

Przewiń do profilu firmy