Oferta pracy

Specjalista ds. eksportu

SMS Sp. z o.o.O firmie

  • Góra Kalwaria

    Góra Kalwaria, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klienta;

  • Przyjmowanie i realizacja zamówień;

  • Organizowanie wysyłek i kompletowanie dokumentów z tym związanych w np. CoO, EUR 1, FSC itp.;

  • Generowanie zamówień zewnętrznych do poddostawców, zleceń wewnętrznych, zestawień i analiz;

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość dwóch języków obcych w tym języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Znajomość aplikacji MDS Office(Word, Excel, Outlook)

  • Znajomość Comarch ERP XL;

  • Bardzo dobra organizacja i jakość pracy;

  • Dyspozycyjność,

  • Terminowość,

  • Staranność;

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • Ciekawą pracę w firmie z tradycjami;

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników;

  • Zapewniamy transport z Warszawy ze stacji Metro Kabaty (czas przejazdu do 30 minut)

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy