Oferta pracy

Specjalista ds. Eksportu

YAWAL S.A.O firmie

YAWAL S.A.

Lubliniecka 36

Herby (pow. lubliniecki)

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie zamówień od klientów za pośrednictwem poczty elektronicznej

  • Weryfikacja poprawności, wprowadzenie do systemu oraz potwierdzanie zamówień

  • Kontakt z klientami w sprawie realizacji zamówień oraz bieżące rozwiązywanie problemów

  • Udzielanie klientom informacji na temat dostępności oraz warunków sprzedaży produktów

  • Sporządzanie dokumentacji sprzedażowej

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia wysokiego poziomu jakości obsługi klientów i terminowości realizacji zamówień

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta

  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie swobodnej komunikacji- warunek konieczny

  • Potrafisz posługiwać się program MS Office

  • Jesteś dokładny (-a), samodzielny (-a), komunikatywny (-a) oraz potrafisz pracować pod presją czasu

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Mile widziane jeśli znasz drugi język obcy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Ambitne zadania i możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w młodym, energicznym i przyjaznym otoczeniu

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Dodatkową, prywatną opiekę zdrowotną

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

YAWAL S.A.

Grupa Yawal to nowoczesny producent profili aluminiowych, który odgrywa jedną z kluczowych ról w branży. Podstawą działalnością grupy Yawal jest produkcja profili aluminiowych i ich przetwarzanie. Produkty grupy mają zastosowanie w motoryzacji, transporcie, wyposażeniu wnętrz, reklamie i w budownictwie.

W skład grupy wchodzą firmy: Final SA i Yawal SA. W spółkach należących do grupy pracuje ponad 600 wykwalifikowanych pracowników.

Yawal S.A. należy do czołówki dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce. Swoją pozycję zawdzięcza doświadczeniu zdobytemu podczas ponad 30 lat istnienia oraz szerokiej gamie innowacyjnych rozwiązań. Systemy przedsiębiorstwa to przyjazne dla środowiska, energooszczędne konstrukcje przeznaczone do budowy okien, drzwi, fasad, ścian działowych i osłonowych, ogrodów zimowych, świetlików, balustrad oraz osłon przeciwsłonecznych. Wymagania stawiane współczesnej architekturze bardzo szybko ulegają zmianie, dlatego oprócz standardowej gamy systemów aluminiowych znajdujących się w katalogu firmy, Yawal S.A. oferuje również możliwość tworzenia na zamówienie unikalnych rozwiązań konstrukcyjnych przeznaczonych do implementacji zarówno w budownictwie komercyjnym, przemysłowym, jak i mieszkaniowym.

Przewiń do profilu firmy