Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1287 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Eksportu i Marketingu

  • Bojano (pow. wejherowski), Wejherowo, pomorskie
  • Specjalista
  • 25.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Maximus Sp.j.

    Firma Maximus Solaria – lider w branży solaryjnej w Polsce, autoryzowany dystrybutor największych marek w branży, poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wejherowo (okolice), Bojano (pow. wejherowski)
    Region: pomorskie

    Zakres obowiązków:

    • podtrzymanie dobrych relacji handlowych z dotychczasowymi kontrahentami oraz pozyskiwanie nowych klientów na rynkach europejskich;
    • współpraca przy tworzeniu materiałów promocyjnych i reklamowych;
    • wsparcie w budowaniu wizerunku obszaru B2B.
    • współtworzenie nowych rozwiązań promocyjnych wspierających sprzedaż;
    • wsparcie kampanii marketingowych;
    • działania z zakresu market research.
    • podstawowa wiedza z zakresu technik i narzędzi marketingowych
    • wiedza lub/i doświadczenie w zakresie planowania i realizacji działań sprzedażowych;
    • biegła znajomość języka angielskiego;
    • bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel, Power Point, Word);
    • samodzielność, kreatywność oraz doskonała organizacja pracy własnej
    • chęć rozwoju i poszerzania wiedzy w zakresie branży solaryjnej

    Mile widziane:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe (lub pokrewne);
    • znajomość drugiego języka obcego (hiszpański, francuski, włoski);
    • umiejętność tworzenia tekstów marketingowych i promocyjnych.
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • pełną wyzwań pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności;
    • możliwość rozwoju zawodowego w ciekawej branży;
    • niezbędne narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Maximus A.Domalik Sp.j. z siedzibą w Gdańsku, Startowa 2, 80-461."