Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. eksportu i rozwoju

LeasingTeam ProfessionalO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. eksportu i rozwojuNumer ref.: 0032262

Zakres obowiązków:

  • planowanie i kształtowanie kierunku rozwoju sprzedaży,
  • realizacja założonych planów sprzedaży,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • budowanie relacji biznesowych z klientami,
  • bieżąca obsługa kontrahentów eksportowych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych z partnerami handlowymi,
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,
  • opracowywanie analiz poszczególnych rynków oraz produktów,
  • udział w targach branżowych i szkoleniach.

Oczekiwania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale eksportu lub w dziale sprzedaży,
  • doświadczenie w rozwoju sieci sprzedaży - mile widziany rynek niemiecki,
  • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego (poziom min. B2),
  • doświadczenie w przygotowywaniu ofert oraz w prowadzeniu negocjacji handlowych,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Excel),
  • dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność, samodzielność, dynamizm w działaniu,
  • gotowość do wyjazdów służbowych, prawo jazdy kat. B.

Oferta:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w polskiej firmie produkcyjnej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • pakiet szkoleń, możliwość dalszego rozwoju,
  • niezbędne narzędzia pracy, samochód służbowy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne