Ta oferta pracy jest nieaktualna od 111 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

specjalista ds. eksportu / importu

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeżeli masz doświadczenie w logistyce związane z eksportem i importem, posiadasz znajomość procedur celnych a jednocześnie szukasz możliwości rozwoju w dużej międzynarodowej firmie - mamy dla Ciebie pracę, aplikuj już dziś!

    Nr ref.: /458/03/2018/GR/12381
    Szczecin
    zadania:
    • prowadzenie importu i eksportu oraz ich korekt
    • nadzór oraz rozliczanie procedur celnych i pozwoleń
    • wystawianie faktur
    • aktualizacja procedur oraz danych w SAP
    • udział we wdrożeniach
    • samodzielne prowadzenie projektów
    • udział w szkoleniach i spotkaniach zawodowych
    oferujemy:
    • zatrudnienie na umowę o pracę bez okresu próbnego
    • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
    • atrakcyjne wynagrodzenie, premie
    • prywatną opiekę medyczną
    • świadczenia socjalne
    oczekujemy:
    • wykształcenia wyższego (logistyka, ekonomia)
    • min. 2 lata doświadczenia na podobnych stanowiskach
    • znajomości procedur celnych, branży i oferty transportowej
    • znajomości zagadnień ISO, łańcucha dostaw oraz przepływów materiałowych
    • dobrej znajomości Excel
    • znajomość programu SAP - mile widziana
    • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
    • dobrej samoorganizacji oraz kreatywności

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47