Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. eksportu (j. rosyjski + j. angielski).

KERA AWAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Dobieżyńska 56, Buk
    Buk, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

KERA AWAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dobieżyńska 56

Buk

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie procesu sprzedaży (ofertowanie, potwierdzanie i realizacja zamówień, kontrola dostaw oraz działania gwarancyjne)

  • pozyskiwanie klientów z branży budowlanej

  • realizacja planów sprzedaży

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • badania rynku, monitorowanie konkurencji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)

  • dobra znajomość języka rosyjskiego

  • dobra znajomość języka angielskiego, inne języki mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w dziedzinie sprzedaży/doradztwa technicznego/obsługi klienta

  • znajomość produktów i zagadnień z zakresu budownictwa i systemów przeciwpożarowych będzie dużym atutem

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagradzania

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny (LuxMed lub Medicover)

  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • miejsce pracy – Buk k/Poznania