Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracji zamówień eksportowych

Salvum LAB K. Kowaleczko, A. Lewandowski, D. Lewandowski, S. Zawadzki sp.k.

4 0006 000 brutto / mies.

Jana III Sobieskiego 53

Jelenia Góra

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i katalogowanie dokumentacji rejestracyjnej w oparciu o wymagania poszczególnych rynków eksportowych oraz współpraca w tym zakresie z producentami kontraktowymi i klientami

  • Opracowywanie we współpracy z grafikiem eksportowych wersji opakowań

  • Koordynacja realizacji zamówień eksportowych

  • Przygotowywanie dokumentów sprzedaży, odprawa celna, transport

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie i uczciwość

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Biegła obsługa komputera, w szczególności pakietu MS Office

  • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach, pracy pod presją czasu, samodzielność w wykonywaniu zadań, umiejętność pracy w grupie

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Świetną atmosferę

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w atrakcyjnej branży

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę od poniedziałku do piątku w gozinach 7-15 lub 8-16

  • Możliwość rozwoju zawodowego również w innych obszarach jak: Badania i Rozwój, Zakupy, Zapewnienie i Kontrola Jakości

  • Ubezpieczenie życia i zdrowia oraz prywatną opiekę medyczną

O nas

Salvum LAB K. Kowaleczko, A. Lewandowski, D. Lewandowski, S. Zawadzki sp.k. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą farmaceutyczną działającą w segmencie suplementów diety i wyrobów medycznych.