Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. eksportu - język angielski

OFFSET DRUK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Św. Maksymiliana Kolbego 16

Głogów Małopolski

Twój zakres obowiązków

  • kontakt z istniejącymi kontrahentami oraz aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych kontrahentów za granicą,

  • obsługę klientów - przygotowywanie ofert handlowych oraz koordynowanie i nadzorowanie całokształtu procesów, związanych z eksportem produktów.

Nasze wymagania

  • gotowość do zdobywania nowych kompetencji,

  • dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny (w mowie i piśmie), język niemiecki będzie dodatkowym atutem,

  • doświadczenie w dziale sprzedaży w handlu zagranicznym (import, eksport),

  • duża ilość energii i pozytywne nastawienie do pracy,

  • dobra znajomość MS Office,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • otwartość, komunikatywność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów,

  • determinacja i nastawienie na wynik.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • bycie częścią dynamicznie i konsekwentnie rozwijającej się organizacji,

  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów,

  • możliwość realnego wpływu na swoją pracę,

  • system szkoleń wewnętrznych z potrzebnych narzędzi pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Od 31 lat oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę poligraficzną. Specjalizujemy się w druku wysokiej jakości do formatu B1. Wykonujemy m. in. katalogi, foldery, opakowania, pudełka, kalendarze, książki i czasopisma, etykiety, ulotki, plakaty i wiele innych. Nasza produkcja oparta jest o certyfikat ISO, ponieważ stawiamy na wysokie standardy produkcji i dbałość o najwyższą jakość naszych druków. Nasza firma to nie tylko budynki i dobrze wyposażony park maszynowy, ale przede wszystkim ludzie, którzy tworzą świetnie współpracujący ze sobą zespół 70 osób – pasjonatów druku. Jesteśmy gotowi podjąć się niemal każdego druku – począwszy od nieskomplikowanych produktów, aż po druki wymagające, związane z ustawianiem kolorów farb i tynków – w czym jesteśmy pionierami na polskim rynku. Naszym celem jest doskonale wykonany produkt, który spełni oczekiwania naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy