Specjalista Ds. Eksportu - Język Angielski

  • Wielogłowy (pow. nowosądecki), małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.11.2017
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 15.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

WIŚNIOWSKI® to uznana w Polsce i za granicą marka bram garażowych i przemysłowych, systemów ogrodzeniowych oraz wysokiej klasy stolarki aluminiowej, stalowej i przeciwpożarowej. Działając od 1989r. oferujemy szeroki asortyment produktów przeznaczonych dla użytkowników indywidualnych, inwestorów oraz fachowych wykonawców. Wykorzystując swoje najmocniejsze strony koncentrujemy się na osiągnięciu celów ukierunkowanych na ciągły rozwój produktów, technologii i struktur organizacyjnych oraz utrwaleniu opinii zaufanego, profesjonalnego partnera. Wyznajemy zasadę ścisłej współpracy z Klientem, co pozwala stworzyć optymalne rozwiązania do każdej inwestycji.

Zatrudni pracowników na stanowisko:
SPECJALISTA Ds. EKSPORTU - JĘZYK ANGIELSKI
Miejsce pracy: Wielogłowy (pow. nowosądecki)
Dział Eksportu - Region Skandynawia/ Europa Wschodnia
Opis stanowiska:
  • obsługa klientów zagranicznych: aktywne pozyskiwanie nowych klientów, podtrzymywanie kontaktów handlowych z klientem
  • obsługa procesu realizacji zamówień
  • organizacja spedycji transportu
  • doradztwo techniczne dla zapytań telefonicznych i pisemnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • wiedza techniczna dotycząca stolarki otworowej  mile widziana)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • doświadczenie w zakresie obsługi klientów zagranicznych
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera: pakiet MS Office
  • umiejętność dobrej organizacji pracy
  • dyspozycyjność
  • wysoka kultura osobista
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Nadesłanych ofert nie zwracamy, skontaktujemy się z wybranymi osobami, zapewniamy dyskrecję.

"WIŚNIOWSKI" spółka z o.o. S.K.A
BRAMY • DRZWI • OGRODZENIA
www.wisniowski.pl

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się