Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Eksportu (język niemiecki)

  • Pruszków, Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-01-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GTV to jeden z europejskich liderów na rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia LED. Firma, której międzynarodowy sukces oparty jest na kompetentnym, zgranym zespole. Zatrudniamy blisko 300 specjalistów z całego świata. Pracujemy w nowoczesnym, komfortowym biurowcu z własnym centrum logistycznym. Jeżeli jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu.

    Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

    Specjalista ds. Eksportu
    (język niemiecki)
    Miejsce pracy: Pruszków, Warszawa (okolice)

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu i stabilnej pozycji na rynku - umowa o pracę
    • Realizację ambitnych zadań umożliwiających wykorzystanie potencjału zawodowego
    • Prywatną opiekę medyczną (pakiet z opieką stomatologiczną oraz możliwością objęcia opieką członków rodziny)
    • Możliwość skorzystania z bezpłatnego dojazdu do siedziby GTV w Pruszkowie (Przystanki: Metro Politechnika, Dw. Zachodni, Ursus Skorosze, PKP Pruszków)
    • Pracę w międzynarodowym środowisku i możliwość rozwoju zawodowego
    • Życzliwą atmosferę pracy w dynamicznym zespole

    Zadania do realizacji:

    • Zarządzanie kompleksowym procesem handlowym w ramach powierzonego rynku
    • (DACH) – kanał B2B
    • Realny wpływ na kształtowanie i realizację polityki handlowej
    • Budowanie struktur sieci sprzedaży w oparciu o istniejących oraz nowych klientów
    • Prezentacja oferty firmy, negocjacje, obsługa klientów w języku niemieckim
    • Odpowiedzialność za poprawny obieg informacji i dokumentacji handlowej
    • Udział w targach i spotkaniach z klientami
    • Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy

    Oczekujemy:

    • Znajomości jęz. niemieckiego umożliwiającej swobodną komunikację biznesową – warunek konieczny
    • Mile widziana znajomość innych języków obcych :)
    • Doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z handlem zagranicznym
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie zdobyte za granicą
    • Samodzielności, doskonałej organizacji pracy, biegłej obsługi komputera (w tym MS Excel)
    • Umiejętności pracy w zespole
    • Pozytywnego usposobienia, zmysłu handlowego, chęci rozwoju
    • Komunikatywności oraz łatwości nawiązywania kontaktów
    opisopisopis

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji.