Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Eksportu

FABRYKI SPRZĘTU I NARZĘDZI GÓRNICZYCH GRUPA KAPITAŁOWA FASING S.A.O firmie

  • Modelarska 11
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

FABRYKI SPRZĘTU I NARZĘDZI GÓRNICZYCH GRUPA KAPITAŁOWA FASING S.A.

Modelarska 11

Katowice

Poszukujemy specjalisty ds. eksportu na rynki rosyjskojęzyczne

Opis stanowiska:

  • Aktywna sprzedaż produktów firmy i realizacja planów sprzedażowych
  • Nawiązywanie kontaktów z nowymi i potencjalnymi klientami oraz utrzymywanie współpracy z obecnymi kontrahentami
  • Prowadzenie korespondencji handlowej, ofertowania, kontraktacji, reklamacji, obsługa zamówień i dostaw, monitoring należności oraz analiza rynków
  • Współorganizowanie i udział w targach, spotkaniach i imprezach handlowych
  • Kreowanie i podtrzymywanie profesjonalnego wizerunku firmy

Wymagamy:

  • Wykształcenie wyższe: handlowe, techniczne lub ekonomiczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat
  • Biegła znajomość biznesowego języka rosyjskiego w mowie i piśmie (mile widziany native speaker)
  • Znajomość standardów sprzedaży na rosyjskojęzycznych rynkach
  • Wiedza techniczna z obszaru sprzętu i narzędzi górniczych będą dodatkowym atutem
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i umiejętność dobrej współpracy w zespole
  • Wysokie zdolności interpersonalne, umiejętność efektywnej komunikacji
    i negocjacji
  • Umiejętność utrzymywania bardzo dobrych relacji z klientami
  • Wytrwałość, dynamika w działaniu, samodzielność i solidność
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę od zaraz w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę na okres próbny, docelowo na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie do uzgodnienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Prosimy przesyłać CV za pomocą przycisku Aplikuj.
Po wstępnej weryfikacji będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne