Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
PP S.C. PAWEŁ KNEZ, PIOTR WILCZYŃSKI

Specjalista ds. obsługi klientów zagranicznych - back office

PP S.C. PAWEŁ KNEZ, PIOTR WILCZYŃSKIO firmie

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 09 maj 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie realizacji zamówień zagranicznych.

  • Utrzymywanie relacji oraz dbałość o wysoki standard obsługi klientów zagranicznych.

  • Wsparcie działu sprzedaży zagranicznej w bieżących przedsięwzięciach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

  • Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.

  • Mile widziane doświadczenie w handlu lub obsłudze klienta.

  • Znajomość MS Excel w stopniu średniozaawansowanym.

To oferujemy

  • Ciekawą, ambitną pracę w kluczowym dla rozwoju organizacji kanale dystrybucji.

  • Cenioną na rynku wiedzę i doświadczenie w sprzedaży zagranicznej.

  • Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy.

  • Możliwość rozwoju w kierunku stanowiska Export Managera.

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy lub współpracę B2B.

Garett Electronics to młoda, polska marka z dużym potencjałem. Naszym celem jest dostarczanie zaawansowanych technologicznie produktów, które będą dostępne dla każdego. Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną elektroniki użytkowej, głównie smartwatchy (dla dzieci i dorosłych), produktów beauty-tech, kamer samochodowych, słuchawek oraz power banków.

Przewiń do profilu firmy