Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Eksportu

GREEK TRADE sp. z o.o.O firmie

GREEK TRADE sp. z o.o.

Tadeusza Śliwiaka 14

Kraków

Greek Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Tadeusza Śliwiaka 14 prowadzi działalność handlowo-produkcyjną od 1992 r. Jest jednym z liderów w branży spożywczej na rynku polskim i europejskim.

Już 13-krotnie została uhonorowana nagrodą Gazele Biznesu, przyznawaną dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm.

SPECJALISTA DS. EKSPORTU
Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • aktywne prowadzenie działań handlowych, budowa rynku, nawiązywanie, utrwalanie i rozwój współpracy z kontrahentami zagranicznymi i krajowymi
  • negocjowanie umów oraz warunków dostaw i sprzedaży
  • kompleksowa realizacja procesu sprzedaży
  • udział w targach i wystawach branżowych

Wymagania:

  • znajomość języka rosyjskiego i angielskiego
  • pożądane wykształcenie wyższe kierunkowe (handel zagraniczny, ekonomia)
  • umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne
  • obsługa MS Office
  • prawo jazdy kat. B

dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość procedur w handlu zagranicznym
  • doświadczenie we współpracy z klientami międzynarodowymi oraz z instytucjami zewnętrznymi (urzędy i agencje celne, urzędy certyfikujące, etc.)

Zapraszamy, zgłoś się do nas! Oferujemy:

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie rodzinnej, działającej na kilkudziesięciu rynkach zagranicznych
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • adekwatne do osiąganych wyników wynagrodzenie
  • pakiet prywatnej opieki medycznej (również dla dzieci pracowników)
  • dofinansowanie do karty na zajęcia sportowe
  • ubezpieczenie grupowe
  • bonus roczny
  • upust na zakupy w firmowym sklepie spożywczym

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV i LM  klikając Aplikuj pod ogłoszeniem.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Greek Trade sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgadzasz się na przetwarzanie przez Greek Trade sp. z  o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w tym w załączonych dokumentach, w celu prowadzenia rekrutacji na wybrane przez Ciebie stanowisko.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie i uwzględniali Twoją kandydaturę w przyszłych procesach rekrutacyjnych, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Greek Trade sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz wycofać zgodę, na przykład kontaktując się z nami pod adresem [email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Informacja na temat przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci praw dostępna pod adresem http://greektrade.com.pl/pl/praca

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne