Oferta pracy

Specjalista ds. Eksportu

BRANDBQ Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie aktywnej i konsekwentnej polityki sprzedaży w podległym regionie

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Współudział w opracowywaniu ofert na poszczególne rynki eksportowe i odpowiedzialność za egzekwowanie wynegocjowanych warunków handlowych

  • Kompleksowa obsługa procesu realizacji zamówień

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w regionie CEE

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomości pakietu Microsoft Office, w tym dobra znajomość MS Excel

  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

  • Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne

  • Bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i elastyczność w działaniu

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych

  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego

  • Doświadczenie w branży fashion będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • umowa o pracę bez okresu próbnego

  • realna możliwość rozwoju

  • atrakcyjny system premiowania

  • super atmosfera

Informacja o aplikowaniu

Jesteś zainteresowany?

Prześlij swoje zgłoszenie klikając w Aplikuj szybko

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Medicine

Oryginalne, elektryzujące, indywidualne - takie są nasze ubrania;

projektowane przy współpracy z młodymi twórcami, w zgodzie

z najnowszymi trendami i niezgodzie na rutynę.

Lubimy różnorodność i autorskie rozwiązania.

Dołącz do zespołu i rozwijaj się z Nami