Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Eksportu

Glass4cars S.A.

Czerwieńskiego 3B

Prądnik Biały

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych oraz budowanie długofalowych relacji z obecnymi i nowymi zagranicznymi klientami firmy,

  • aktywną sprzedaż produktów firmy,

  • przygotowywanie ofert handlowych,

  • bieżąca telefoniczna i mailowa obsługa klientów zagranicznych,

  • dbałość o wysoką jakość obsługi klienta oraz dobry wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie niewymagane,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym,

  • kreatywność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,

  • umiejętność słuchania i reagowania na potrzeby klientów,

  • optymistyczne podejście do świata i otaczających ludzi,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy.

Mile widziane

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów, jak również znajomość innych języków obcych.

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • dużą samodzielność oraz możliwość awansu,

  • wszystkie potrzebne narzędzia,

  • pracę w miłej atmosferze,

  • wdrożenie i wsparcie.

Zgłoszenia prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj szybko.

informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby, która rozpocznie z nami współpracę jako Specjalista ds. Eksportu.

Przewiń do profilu firmy