Ta oferta pracy jest nieaktualna od 97 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Eksportu ze znajomością języka angielskiego

  • Łańcut, podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.07.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Od ponad dziesięciu lat firma ROS-SWEET Sp. z o.o. działa w sektorze B2B zaopatrując czołowe firmy z branży piekarniczo-cukierniczej i odbiorców z kanału HoReCa w ziarna, orzechy i suszone owoce.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Eksportu
ze znajomością j.angielskiego
Miejsce pracy: Łańcut

Zadania:

  • Rozwój sprzedaży na wyznaczonych rynkach
  • Pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych z sektora B2B
  • Realizacja założonego planu sprzedaży
  • Przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji handlowych
  • Sporządzanie dokumentów sprzedaży
  • Analizowanie rynku pod kątem potencjału sprzedaży i preferencji Klientów
  • Raportowanie w zakresie realizacji planu sprzedaży

Wymagania

  • 3-letnie doświadczenie w sprzedaży na rynkach międzynarodowych
  • Biegła znajomość j.angielskiego - warunek konieczny
  • Mile widziana znajomość j.niemieckiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Silna motywacja do osiągania wysokich wyników
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych
  • Dynamizm w działaniu i umiejętność analitycznego myślenia
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o międzynarodowej aktywności
  • Prowizyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników sprzedaży
  • Pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Perspektywę rozwoju zawodowego oraz nabywania nowych kompetencji
  • Uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach oraz kursach językowych
  • Niezbędne narzędzia  pracy

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się