Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Eksportu

3 Topole Sp. z o.o Sp.k.O firmie

5 00010 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Olszankowa 49
    Legionowo, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

3 Topole Sp. z o.o Sp.k.

Olszankowa 49

Legionowo

3 Topole to polski producent słodyczy i suplementów diety. Wytwarzamy produkty sprzedawane na całym świecie pod wieloma markami od ponad trzydziestu lat.

Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych
  • Budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami biznesowymi z całego świata
  • Prowadzenie negocjacji biznesowych
  • Przygotowanie kalkulacji, cenników i ofert handlowych
  • Monitorowanie realizacji zamówień i dostaw
  • Okazjonalne wyjazdy zagraniczne i udział w targach
  • Monitorowanie należności
  • Raportowanie bieżących wyników pracy

Nasze oczekiwania wobec kandydatów to:

  • Świetna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w sprzedaży eksportowej w branży spożywczej lub suplementów diety
  • Wyższe wykształcenie
  • Asertywność i samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej z okresowymi spotkaniami w siedzibie w Legionowie
  • Wynagrodzenie złożone z podstawy oraz premii od osiąganych wyników
  • Umowę o pracę lub inne, elastyczne formy zatrudnienia.

Ogłoszenie archiwalne