Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Eksportu

TAN-VIET International S.A.

  • Łęgowo (pow. gdański)

    Łęgowo (pow. gdański), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i dbanie o kompletność i poprawność dokumentacji handlowej (zamówienia, faktury, CMR itp.),

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w zakresie wykonywanych obowiązków,

  • Odpowiedzialność za prawidłowy przepływ informacji w firmie w zakresie wykonywanych obowiązków,

  • Współpraca z działem logistyki oraz spedycjami,

  • Aktualizowanie bazy danych klientów,

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Znajomości języków: rosyjski / francuski - warunek konieczny;

  • Dobrej znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

  • Dobra organizacja pracy i wielozadaniowość,

  • Dbałości o szczegóły, detale,

  • Umiejętności pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie;

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Pracę w kreatywnym zespole;

  • Dofinansowanie do obiadów.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie do posiłków

TAN - VIET International S.A. - spółka działająca na krajowym i międzynarodowym rynku spożywczym zatrudni osobę do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Eksportu z językiem rosyjskim

Przewiń do profilu firmy

CV prosimy przesłać pocztą elektroniczną do dnia 08.08.2021r. z podaniem odpowiedniego numeru referencyjnego klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzenia jedynie na wybrane oferty pracy.