Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Eksportu

Eveline Cosmetics Dystrybucja sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Lesznowola (pow. piaseczyński)
    Lesznowola (pow. piaseczyński), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca współpraca z klientami, prowadzenie rozmów – budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji handlowych z kontrahentami
  • Współpraca z Działami Trade Marketing i Marketing w zakresie promowania produktów firmy
  • Przyjmowanie zamówień, wprowadzanie ich do systemu i ich późniejsza realizacja
  • Przygotowanie wszystkich dokumentów eksportowych – zapewnienie ich zgodności z prawem polskim jak i rynku docelowego
  • Współpraca z magazynem firmy w zakresie organizacji załadunków
  • Przygotowanie i wysyłanie ofert handlowych; nadzór nad ich zrozumieniem i późniejszym wdrożeniem,
  • Reklamacje – przyjmowanie i rozpatrywanie;
  • Kontrola należności kontrahentów – monitoring płatności i współpraca z kontrahentami w zakresie terminowych realizacji płatności;
  • Realizacja planów eksportowych; uzgadnianie poziomu targetów dla poszczególnych kontrahentów ich późniejsze komunikowanie i realizacja;
  • Budowanie wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • 2 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w Dziale Eksportu firmy produkcyjnej lub handlowej ( najlepiej z branży FMCG)
  • Znajomość jeżyka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Doświadczenie w pracy na rynkach eksportowych
  • Wykształcenie wyższe
  • Systematyczność w pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów jak i szybkość reakcji
  • Wysoki stopień samoorganizacji, samodzielność i szybka adaptacja do zmiennych warunków handlowych
  • umiejętności komunikacyjne w różnych środowiskach kulturowych;
  • umiejętności analityczne oceny sytuacji i radzenie sobie z przeciwnościami

To oferujemy

  • prace w renomowanej firmie o ustalonej pozycji na rynku światowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwości rozwoju zawodowego zdobycia doświadczenia zawodowego

Specjalista ds. Eksportu, Lesznowola (pow. piaseczyński)