Oferta pracy

Specjalista ds. eksportu

HERLA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zakres obowiązków:

  • samodzielne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych i rozwijanie trwałych relacji z klientami.
  • współpraca z aktualnymi dystrybutorami zagranicznymi w zakresie rozwoju sprzedaży oraz wsparcia sprzedażowego i marketingowego.
  • aktywne prowadzenie sprzedaży produktów firmy.
  • negocjowanie warunków handlowych i nadzór nad ich realizacją umów i dostaw.
  • realizacja wartościowych i asortymentowych planów sprzedaży.
  • udział w targach międzynarodowych.
  • przeprowadzanie analiz handlowych.
  • realizacja polityki handlowej firmy.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na bezproblemową komunikację.
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego.
  • wiedza w zakresie współpracy z partnerami zagranicznymi (eksport, logistyka)
  • doświadczenie w branży kosmetycznej lub pokrewnej.
  • dyspozycyjność, komunikatywność, zdolność samodzielnego myślenia, dobra organizacja pracy.
  • obsługa komputera (pakiet MS Office, zaawansowana znajomość Excel).
  • prawo jazdy kategorii B
  • doświadczenie min 5 lat

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stałe wynagrodzenie + premia zadaniowa
  • Wyjazdy na targi zagraniczne
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy