Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. eksportu

Bermed O firmie

  • Zygmunta 56, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Bermed

Zygmunta 56

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów wartościowych i ilościowych,

  • aktywne pozyskiwanie klientów i praca już z obsługiwanymi,

  • monitorowanie rynku i działań konkurencji,

  • nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie stałych relacji z klientami,

  • zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży.

Podział czasu pracy
50%

Obsługa kontrahentów

50%

Pozyskiwanie kontarhentów

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,

  • znajomość minimum jednego z języków: angielski/niemiecki/hiszpański/włoski

  • praktyczna znajomość technik sprzedaży,

  • minimum 3 letnie doświadczenie,

  • praca jako Przedstawiciel Handlowy w branży tekstylnej będzie dodatkowym atutem,

  • dyspozycyjność.

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę w stabilnej firmie z 24 letnim stażem

  • profesjonalne wsparcie sprzedażowe

  • dynamiczny rozwój

  • karta sportowa Fitprofit

  • atrakcyjny system premiowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • system premiowy