Ta oferta pracy jest nieaktualna od 209 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. eksportu

  • Łomianki, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-12-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Vet Planet Sp. z o.o.

    Vet Expert to doskonale rozpoznawalna marka w weterynarii należąca do Vet Planet, dynamicznej polskiej firmy operującej w kraju jak i kilkunastu rynkach Europy.

    Poszukujemy kandydata na stanowisko

    Miejsce pracy: Łomianki
    Region: mazowieckie

    Podstawowe obowiązki:

    • Opieka nad obecnymi klientami firmy na rynkach zagranicznych
    • Kompleksowa obsługa zamówień eksportowych
    • Zlecanie i koordynacja procesu wysyłek do klientów
    • Współpraca z operatorami logistycznymi w transporcie drogowym, morskim i lotniczym
    • Kontrola przygotowania dokumentów eksportowych pod kątem zgodności z wymogami prawnymi poszczególnych państw
    • Rozwiązywanie bieżących problemów w obszarze realizacji zamówień i obsługi klienta
    • Przyjmowanie i wyjaśnianie reklamacji od klientów eksportowych
    • Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentacji
    • Bieżąca analiza i monitorowanie podległych rynków
    • Dbałość o wysoką jakość obsługi klienta

    Wymagania:

    • Praktyczna znajomość języka angielskiego, w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację telefoniczną i mailową
    • Minimum 2-letnie doświadczenie w handlu zagranicznym, doświadczenie w branży zoologiczno-weterynaryjnej będzie dodatkowym atutem
    • Wysokie umiejętności interpersonalne i łatwość w nawiązywania kontaktów
    • Umiejętność pracy wielozadaniowej, inicjatywa i samodzielność
    • Zorientowanie na cel i wytrwałość w realizacji zadań
    • Wysoka kultura osobista
    • Umiejętność organizacji pracy własnej i współpracy w zespole

    W zamian oferujemy:

    • Ciekawą, samodzielną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od wyników pracy
    • Szeroki pakiet benefitów
    • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
    • Życzliwą atmosferę i niezbędne narzędzia pracy

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk aplikowania.

    Aplikacje przyjmujemy do 20.01.2018 r.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Vet Planet sp. z o.o. z siedzibą w Łomiankach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.