Ta oferta pracy jest nieaktualna od 33 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. eksportu

  • Łomianki, mazowieckie
  • Specjalista
  • 20.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Vet Planet Sp. z o.o.

Vet Expert to doskonale rozpoznawalna marka w weterynarii należąca do Vet Planet, dynamicznej polskiej firmy operującej w kraju jak i kilkunastu rynkach Europy.

Poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Łomianki
Region: mazowieckie

Podstawowe obowiązki:

  • Opieka nad obecnymi klientami firmy na rynkach zagranicznych
  • Kompleksowa obsługa zamówień eksportowych
  • Zlecanie i koordynacja procesu wysyłek do klientów
  • Współpraca z operatorami logistycznymi w transporcie drogowym, morskim i lotniczym
  • Kontrola przygotowania dokumentów eksportowych pod kątem zgodności z wymogami prawnymi poszczególnych państw
  • Rozwiązywanie bieżących problemów w obszarze realizacji zamówień i obsługi klienta
  • Przyjmowanie i wyjaśnianie reklamacji od klientów eksportowych
  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentacji
  • Bieżąca analiza i monitorowanie podległych rynków
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klienta

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość języka angielskiego, w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację telefoniczną i mailową
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w handlu zagranicznym, doświadczenie w branży zoologiczno-weterynaryjnej będzie dodatkowym atutem
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i łatwość w nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej, inicjatywa i samodzielność
  • Zorientowanie na cel i wytrwałość w realizacji zadań
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i współpracy w zespole

W zamian oferujemy:

  • Ciekawą, samodzielną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od wyników pracy
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Życzliwą atmosferę i niezbędne narzędzia pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk aplikowania.

Aplikacje przyjmujemy do 20.01.2018 r.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Vet Planet sp. z o.o. z siedzibą w Łomiankach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.