Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Eksportu – małe AGD

ZMM MAXPOL SP. Z O.O.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie aktywnej i konsekwentnej polityki sprzedaży produktów z sektora małego AGD

  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

  • współudział w opracowywaniu ofert na poszczególne rynki eksportowe

  • kompleksowa obsługa procesu realizacji zamówień

  • przygotowywanie dokumentów do odpraw celnych

  • realizowanie planów sprzedaży

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego (poziom min. B2)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w sektorze małego AGD min. 2 lata – warunek konieczny

  • wykształcenie wyższe

  • wysoka kultura osobista

  • wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne

  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • inicjatywa i elastyczność w działaniu

  • znajomości pakietu Microsoft Office, w tym dobra znajomość MS Excel

  • gotowość do odbywania podróży służbowych

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia

  • motywacyjny system premiowania

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)

  • ubezpieczenie grupowe i medyczne w PZU

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • otwartą i przyjazną atmosferę w pracy

  • wspieramy aktywność pracowników poprzez różne formy dofinansowania do udziału w zawodach i eventach sportowych!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • dofinansowanie wypoczynku

Firma ZMM MAXPOL założona została w 1985 roku i zajmuje się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych.

Od blisko 35 lat doskonalimy produkcję z tworzyw sztucznych. Pracujemy dla branży AGD, ogrodniczej, budowlanej oraz wdrażamy technologie, które są odpowiedzią na współczesne potrzeby środowiskowe.

Przewiń do profilu firmy

Stawiamy na rozwój pracowników!

Stale doskonalimy system szkoleń i innych form rozwoju, które zwiększają kompetencje naszych pracowników.

Wierzymy, że sukces jednostki, to sukces całej grupy.