Oferta pracy

Specjalista ds. Eksportu

Can Agri Spółka z o.o. Sp. k.O firmie

  • Małopole (pow. wołomiński), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Polsko-niemiecka firma handlowa, zajmująca się zaopatrzeniem dla rolnictwa, zatrudni osobę na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie planów sprzedaży eksportowej
  • Budowanie trwałych relacji z klientami firmy oraz dbanie o dobry jej wizerunek
  • Współpraca z Kierownikiem ds. Eksportu na rynkach wschodnich przy realizacji strategii eksportowej firmy

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży mile widziane
  • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe, handlowe, ekonomiczne, zootechniczne)
  • Znajomość języka rosyjskiego na poziomie umożliwiającą sprawną komunikację biznesową
  • Znajomość języka  angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Samodzielność, kreatywność
  • Lojalność, zaangażowanie, terminowość
  • Komunikatywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Mile widziana znajomość  1C

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Narzędzia pracy
  • Ciekawą, rozwojową pracę.

Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się, tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy