Specjalista ds. Eksportu, Marketingu i Zakupów

  • Wołomin, Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-11-13
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2017-12-13)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Frimatrail Frenoplast S.A.

Spółka Frimatrail Frenoplast SA jest liderem w zakresie projektowania i produkcji kompozytowych materiałów ciernych stosowanych w kolejnictwie, takich jak klocki hamulcowe do pociągów Intercity, do tramwajów, pociągów metro, wagonów towarowych i innych.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Wołomin
Region: mazowieckie

Zadania:

  • realizacja wolumenów sprzedaży zdefiniowanych przez Dyrektora Sprzedaży poprzez:
    • pozyskiwanie nowych klientów
    • utrzymywanie prawidłowych relacji z istniejącymi klientami
  • przygotowanie i składanie ofert
  • udział w negocjacjach handlowych
  • bieżący nadzór nad realizacją zamówienia
  • udział w opracowaniu krótko i długoterminowych strategii sprzedaży poprzez bieżące analizy rynków
  • uczestnictwo w przygotowaniu i realizacji projektów marketingowych
  • uczestnictwo w targach
  • współorganizowanie akcji reklamowych
  • nadzór nad stroną internetową firmy
  • terminowe zakupy surowców do produkcji
  • planowanie harmonogramu dostaw
  • monitorowanie rynku w celu obniżenia kosztów zakupu surowców i materiałów oraz usług transportowych

Wymagania :

  • wykształcenie wyższe (kierunkowe)
  • biegła znajomość języka francuskiego i angielskiego
  • znajomość procedur handlowych obowiązujących w handlu zagranicznym
  • znajomość procedur bankowych obowiązujących w handlu zagranicznym
  • znajomość metod analizy rynku oraz przewidywania i reagowania na zmiany rynkowe
  • doświadczenie w pracy – handel zagraniczny: 2 lata
  • znajomość narzędzi informatycznych
  • otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • konsekwencja w realizacji postawionych celów
  • prawo jazdy.

Nasza oferta:

  • Oferujemy atrakcyjną pracę w przyjaznym otoczeniu, w młodym zespole, na podstawie umowy o pracę.
  • Miejsce pracy: Wołomin-Majdan, ul. Watykańska 15

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji ( CV, list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się