Ta oferta pracy jest nieaktualna od 283 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Eksportu, Marketingu i Zakupów

  • Wołomin, Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Frimatrail Frenoplast S.A.

    Spółka Frimatrail Frenoplast SA jest liderem w zakresie projektowania i produkcji kompozytowych materiałów ciernych stosowanych w kolejnictwie, takich jak klocki hamulcowe do pociągów Intercity, do tramwajów, pociągów metro, wagonów towarowych i innych.

    W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Wołomin
    Region: mazowieckie

    Zadania:

    • realizacja wolumenów sprzedaży zdefiniowanych przez Dyrektora Sprzedaży poprzez:
      • pozyskiwanie nowych klientów
      • utrzymywanie prawidłowych relacji z istniejącymi klientami
    • przygotowanie i składanie ofert
    • udział w negocjacjach handlowych
    • bieżący nadzór nad realizacją zamówienia
    • udział w opracowaniu krótko i długoterminowych strategii sprzedaży poprzez bieżące analizy rynków
    • uczestnictwo w przygotowaniu i realizacji projektów marketingowych
    • uczestnictwo w targach
    • współorganizowanie akcji reklamowych
    • nadzór nad stroną internetową firmy
    • terminowe zakupy surowców do produkcji
    • planowanie harmonogramu dostaw
    • monitorowanie rynku w celu obniżenia kosztów zakupu surowców i materiałów oraz usług transportowych

    Wymagania :

    • wykształcenie wyższe (kierunkowe)
    • biegła znajomość języka francuskiego i angielskiego
    • znajomość procedur handlowych obowiązujących w handlu zagranicznym
    • znajomość procedur bankowych obowiązujących w handlu zagranicznym
    • znajomość metod analizy rynku oraz przewidywania i reagowania na zmiany rynkowe
    • doświadczenie w pracy – handel zagraniczny: 2 lata
    • znajomość narzędzi informatycznych
    • otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • konsekwencja w realizacji postawionych celów
    • prawo jazdy.

    Nasza oferta:

    • Oferujemy atrakcyjną pracę w przyjaznym otoczeniu, w młodym zespole, na podstawie umowy o pracę.
    • Miejsce pracy: Wołomin-Majdan, ul. Watykańska 15

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji ( CV, list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.