Oferta pracy

Specjalista ds. Eksportu Mebli

Demi Co. P.WO firmie

  • Śląska 88
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

Demi Co. P.W

Śląska 88

Katowice

Demi Co. to polska firma produkcyjna branży meblowej z 30 letnią tradycją zarówno na rynku rodzimym jak i rynkach zagranicznych. W związku ze stałym wzrostem produkcji oraz licznymi inwestycjami poszukujemy ambitnych kandydatek/ów, którzy są zainteresowani zdobywaniem doświadczenia zawodowego i rozwojem swoich kompetencji.

Opis Stanowiska:

  • pozyskiwanie i obsługa klientów zagranicznych,
  • tworzenie sieci sprzedaży poprzez kontakty z architektami, developerami i inwestorami,
  • rozpoznawanie potrzeb klientów, doradztwo,
  • prezentacja indywidualnie dostosowanych rozwiązań,
  • negocjowanie i podpisywanie kontraktów,
  • monitorowanie rynku inwestycji.
  • współpraca z działami realizującymi tj. Produkcja, Magazyn, Dział Projektowy

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze klienta/handlu w branży meblowej,
  • pewność i doświadczenie w kontakcie z klientami przez telefon i za pośrednictwem e-maila,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • umiejętność organizowania pracy własnej,
  • komunikatywność, rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • odpowiedzialność, inicjatywa i nastawienie na osiągnięcie sukcesu,
  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Miłą atmosferę pracy
  • Odpowiedzialne i samodzielne projekty
  • Pracę pozwalającą na codzienną komunikację w języku polskim lub angielskim
  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bonusy i premie za wyniki
  • Możliwość rozwoju osobistego i awansu
  • W perspektywie możliwość wyjazdów na targi krajowe i międzynarodowe.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy