Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. eksportu na rynek Skandynawski – branża meblowa i wyposażenia wnętrz

Reverto Krzywiec Sp. J.O firmie

4 0005 000 brutto / mies.
  • Schuberta 1A
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 godzin temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Reverto Krzywiec Sp. J.

Schuberta 1A

Gdańsk

www.reverto.eu

Zajmujemy się meblami głównie w zakresie wyposażenia wnętrz obiektów restauracyjnych i hotelowych realizowanych w Skandynawii i Europie Zachodniej, a także wdrażaniem nowych projektów mebli do produkcji i sprzedaży oraz technologią wykonania mebli. Pracujemy w Gdańsku przy ul. Schuberta.

Opis stanowiska:

  • Nawiązywanie nowych kontaktów handlowych
  • Opieka nad klientami bieżącymi
  • Omawianie z klientami  projektów nowych wyrobów i ich wdrożeń
  • Wdrażanie nowych wyrobów do sprzedaży
  • Archiwizowanie prowadzonych tematów
  • Kooperacja z działami wewnątrz firmy

Praca stacjonarna w biurze w Gdańsku, nie przewidujemy pracy zdalnej.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość jęz. szwedzkiego lub norweskiego lub angielskiego w mowie i piśmie / weryfikowana w czasie rozmowy rekrutacyjnej
  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe związane technologią drewna
  • Praktyczne doświadczenie w branży meblowej / usług wyposażenia wnętrz
  • Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji oraz fachowej obsługi Klienta
  • Umiejętność skupienia się na realizacji wyznaczonych celów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej na rynku od 15 lat
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w kameralnym oraz sympatycznym zespole
  • Realne możliwości wdrażania własnych pomysłów oraz inicjatyw
  • Szansę na rozwój i poszerzania umiejętności w zakresie handlu międzynarodowego
  • Pracę na stałe - szukamy pracowników na lata, z którymi budujemy naszą markę na rynku europejskim

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

otrzymanie aplikacje przetwarzane będą jedynie w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne