Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. eksportu na rynek włoski

EKO-OKNA S.A.O firmie

  • Kornice (pow. raciborski)
    Kornice (pow. raciborski), śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Nauczysz się obsługi programu Winpro, w którym będziesz tworzył/a oferty skrojone pod oczekiwania klientów
  • Będziesz pozyskiwał/a nowych klientów z rynków włoskojęzycznych
  • Będziesz utrzymywał/a telefoniczne i mailowe relacje z obecnymi partnerami handlowymi pracując stacjonarnie z naszego biura
  • Będziesz regularnie poszerzał/a wiedzę o naszych produktach, by być profesjonalnym reprezentantem firmy na rynkach włoskojęzycznych

Nasze wymagania

  • Swobodnie komunikujesz się w języku włoskim (minimum poziom B2)
  • Myślenie analityczne czy przestrzenne nie jest Twoją piętą achillesową
  • Łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi i umiesz ich słuchać
  • W kontaktach z innymi stawiasz na jasne komunikaty i szeroki uśmiech
  • Chcesz się nieustannie rozwijać i zdobywać nowe kwalifikacje
  • Jeśli posiadasz doświadczenie w branży stolarki otworowej lub pokrewnej masz u nas dodatkowego plusa !

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie miesięczne i świąteczne
  • Umowę o pracę
  • Pakiet opieki medycznej
  • Rabaty na produkty firmowe oraz na usługi i towary oferowane przez naszych Partnerów
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Benefity dla rodziców (wyprawka dla noworodka, "firmowe" becikowe)

Szukasz pracy, która daje możliwość posługiwania się językiem obcym? Ważny jest dla Ciebie rozwój, ale również przyjazna atmosfera w pracy? Chcesz zostać częścią zespołu, w którym możesz liczyć na szacunek, wsparcie i pozytywną energię? Jeśli do tego interesuje Cię praca w stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży, to mamy idealne stanowisko dla Ciebie.

Specjalista ds. eksportu na rynek włoski, Kornice (pow. raciborski)