Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Eksportu - Niemcy

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 11.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

RK Aluminium należy do wiodących producentów ekskluzywnej stolarki drzwiowej z Aluminium w Europie. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. EKSPORTU - NIEMCY
miejsce pracy: Bielsko-Biała
woj. śląskie

OPIS STANOWISKA

  • Obsługa zamówień eksportowych,
  • Utrzymywanie kontaktu telefonicznego z partnerami handlowymi,
  • Promocja i sprzedaż produktów firmowych,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, oraz profesjonalna ich obsługa,
  • Realizowanie planów sprzedażowych,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

NASZE OCZEKIWANIA

  • Dobra znajomość języka niemieckiego,
  • Doświadczenie zawodowe w branży na podobnym stanowisku,
  • Dyspozycyjność,
  • Wysoka kultura osobista.

W ZAMIAN WYBRANEJ OSOBIE OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się polskiej firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, uczestnictwa w szkoleniach,
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem KP 2018 (CV oraz list motywacyjny)
na adres; RK Aluminium, ul. Ks. Józefa Londzina 31, 43-382 Bielsko-Biała lub za pomocą Aplikuj

Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)