Oferta pracy

Specjalista ds. Eksportu/ Odpraw Celnych

Tarczyński S.A.O firmie

  • Ujeździec Mały 80, 55-100 Trzebnica

    Krotoszyn, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami!

Tarczyński S.A. jesteśmy INNOWACYJNYM PRODUCENTEM najwyższej jakości przekąsek białkowych z segmentu Premium, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów paczkowanych w Polsce, z ponad 50% udziałem w rynku w tej kategorii. Firma nieustannie dąży do doskonałości dynamicznie się rozwijając.
W tym celu posiada własne laboratorium, zespół technologów, a także rozbudowany dział jakości oraz jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie. Inwestuje w rozbudowę zakładu, zakup nowoczesnych technologii oraz rozwój pracowników.

Miejsce pracy: Ujeździec Mały - 35 km od Wrocławia

Specjalista ds. Eksportu/ Odpraw CelnychNumer ref.: SE/09/2020

Zakres obowiązków:

  • współpraca z Managerem Eksportu w zakresie kompleksowej obsługi klienta oraz pracy nad nowymi projektami
  • wprowadzanie zamówień klientów eksportowych do systemu, ścisła współpraca z Działami Produkcji, Transportu, Ekspedycji, Księgowości
  • generowanie faktur sprzedaży, faktur korygujących dla klientów eksportowych
  • przygotowywanie analiz sprzedaży
  • kontrola poprawności cen i wprowadzanie cen do systemu
  • organizacja wysyłek towarów dla klientów poza UE (przeprowadzanie odprawy celnej we współpracy z Agencją Celną oraz odprawy weterynaryjnej we współpracy z Powiatową Inspekcją Weterynaryjną)
  • zarządzanie dokumentacją m.in. deklaracje dostawców, dokumentacja związana z uzyskaniem statusu upoważnionego eksportera

Oczekujemy:

  • podstawowej znajomości przepisów celnych, między innymi w zakresie ustalania preferencyjnego pochodzenia towarów - warunek konieczny
  • doświadczenia w branży spożywczej
  • znajomości prawidłowego wypełnienia deklaracji dostawcy oraz archiwizacji i weryfikacji ważności dokumentów
  • statusu upoważnionego eksportera – znajomość i umiejętność rozszerzenia pozwolenia
  • znajomości warunków Incoterms
  • doświadczenia w przygotowaniu dokumentacji w celu przeprowadzenia odprawy celnej i weterynaryjnej dla klientów krajów trzecich
  • biegłej znajomości języka angielskiego - warunek konieczny
  • doświadczenia we współpracy z Urzędem Celnym oraz Agencją Celną
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • umiejętności obsługi systemu SAP lub innego ERP będzie atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie produkcyjnej, będącej liderem w swojej kategorii
  • umowę o pracę
  • wsparcie relokacyjne
  • możliwość rozwoju poprzez udział w ciekawych projektach
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • dużą gamę programów rozwojowych podnoszących kompetencje/kwalifikacje
    • pakiet świadczeń pozapłacowych min.:
    • prywatna opieka medyczna LuxMed
    • ubezpieczenie grupowe
    • możliwość dołączenia do programu Multisport
    • stołówkę firmową
    • bony świąteczne
    • okolicznościowe paczki dla dzieci

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy