Ta oferta pracy jest nieaktualna od 56 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Eksportu

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem , firma produkcyjna Niczuk Metall-PL działająca ponad 60 lat w branży instalacyjnej, poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Olsztyn, Wilimowo
    nr.ref.EX/06/2018

    Jakie będą Twoje obowiązki:

    • aktywne pozyskiwanie zagranicznych partnerów handlowych,
    • bieżąca obsługa transakcji,
    • promowanie wizerunku firmy (udział w spotkaniach z potencjalnymi klientami, uczestnictwo w targach),
    • prowadzenie negocjacji handlowych,
    • sporządzanie raportów na potrzeby działu oraz przełożonego,
    • realizacja planów sprzedażowych.

    Czego od Ciebie oczekujemy:

    • minimum rocznego doświadczenia w dziale eksportu,
    • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • znajomość języka rosyjskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
    • umiejętności pracy na arkuszach kalkulacyjnych,
    • komunikatywności i kultury osobistej,
    • zdolności organizacyjnych.
    • predyspozycji sprzedażowych
    Czego możesz od nas oczekiwać :
    • pracy w młodym, dynamicznym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • umowy o pracę,
    • transparentnych warunków wynagrodzenia, motywacyjnego systemu wynagrodzeń,
    • możliwości rozwoju - finansowanie lub współfinansowanie szkoleń,
    • atrakcyjnych pakietów socjalnych (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne, wyprawki dla dzieci, zajęcia integracyjne dla dzieci),
    • ubezpieczenia medycznego dla Ciebie jak i całej rodziny
    • karty benefit
    • transportu pracowników do firmy Niczuk Metall-PL z centrum Olsztyna.

    W przypadku chęci wzięcia udziału w rekrutacji, do przesyłanych dokumentów konieczne jest dołączenie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym, na stanowisko Specjalista ds. Eksportu. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie cofnięta (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).”

    Kandydatów informujemy, że administratorem ich danych osobowych jest „NICZUK METALL – PL” Spółka jawna w Wilimowie, Wilimowo 2, 11-041 Olsztyn, oraz o przysługujących na podstawie ww. ustawy o ochronie danych osobowych uprawnieniach, a w szczególności o prawie dostępu do swoich danych i prawie ich poprawiania tj. o uprawnieniach wynikających z art. 24 ust. 1 oraz art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych i dobrowolności podania danych osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, na które aplikuje kandydat, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – także w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

    Kandydatów zainteresowanych także innymi procesami rekrutacyjnymi, prosimy o dołączenie następującej klauzuli (jej przekazanie nie jest niezbędne,  aby wziąć udział w rekrutacji):

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym oraz na przetwarzanie moich danych osobowych z związku z przyszłymi rekrutacjami prowadzonymi przez spółkę Niczuk Metall-PL Spółka Jawna. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż zgoda może być w każdym momencie cofnięta (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)."