Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. eksportu

  • opolskie
  • Specjalista
  • 03.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Tagart, producent odzieży myśliwsko outdoorowej o ugruntowanej pozycji na rynku, w związku z rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko:

numer referencyjny: Eksport
Zarządzeniem procesem sprzedaży odzieży na rynkach zagranicznych.

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie kanałów sprzedaży poza granicami kraju
  • Przygotowanie i przedstawianie ofert handlowych Klientom zagranicznym
  • Negocjowanie warunków handlowych.
  • Realizacja zamówień terminowych, przedzamówień sezonowych.
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Dbanie o prawidłową komunikację między firmą a Klientami
  • Przygotowywanie raportów i zestawień

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w sprzedaży międzynarodowej
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność negocjacji
  • Biegła znajomości języka angielskiego umożliwiająca kontakt z Klientami z zagranicy
  • Mile widziana dobra znajomość drugiego języka obcego – niemieckiego, rosyjskiego
  • Nastawienie na realizację wyników sprzedażowych
  • Komunikatywność i umiejętność szybkiego uczenia się

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z płacą podstawową oraz prowizją o sprzedaży.
  • Udział w targach za granicą
  • Szkolenia z dziedziny sprzedaży i produktu.
  • Dobre warunki pracy, w kreatywnym pełnym pasji zespole
  • Praca na innowacyjnych systemach sprzedaży oraz systemie b2b wielojęzykowym
  • Sprzedaż na ustabilizowanym rynku jako lider.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o umieszczenie numeru referencyjnego w tytule wiadomości.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )