Ta oferta pracy jest nieaktualna od 149 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Eksportu

  • Ostróda, warmińsko-mazurskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Indyk-Mazury z Ostródy
    Firma z branży produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku w związku z rozbudową zakładu
    oraz dynamicznym rozwojem sprzedaży na rynkach zagranicznych poszukuje osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Ostróda
    Opis stanowiska:
    • Realizowanie założonych planów sprzedażowych na określonym terenie
    • Budowanie długotrwałych i solidnych relacji z klientami i dostawcami
    • Sukcesywne pozyskiwanie nowych klientów i dostawców
    • Wystawianie dokumentów eksportowych, praca w systemie ERP
    • Monitorowanie rynku i konkurencji
    • Współpraca z dużymi hurtowniami, zakładami produkcyjnymi oraz pośrednikami
    Wymagania:
    • Doświadczenie handlowe w branży mięsnej
    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
    • Znajomość języka angielskiego i rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
    • Doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem
    • Umiejętność pracy wielozadaniowej i umiejętność organizowania pracy własnej
    • Wysokie umiejętności komunikowania się i budowania relacji
    • Dyspozycyjność oraz nastawienie na wyjazdy służbowe
    • Umiejętność obsługi komputera
    • Prawo jazdy kat. B
    Oferujemy:
    • Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Stabilne zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
    • Korzystne warunki wynagrodzenia (podstawa + prowizja)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

    top