Specjalista ds. eksportu

  • Ostrzeszów, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-10-12
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 2018-11-11)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma DROP SA z siedzibą w Ostrzeszowie jest jednym z większych przedsiębiorstw branży drobiarskiej w Polsce. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Specjalist ds. eksportu
    Miejsce pracy: Ostrzeszów

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie nowych Klientów zagranicznych oraz budowanie długotrwałych relacji handlowych i ich kompleksowa obsługa,
    • Obsługa bieżących Kontrahentów zagranicznych Firmy,
    • Realizacja planów sprzedażowych,
    • Budowanie dobrych relacji z Kontrahentami Firmy,
    • Bieżące monitorowanie sytuacji w branży na rynkach zagranicznych,
    • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków współpracy,
    • Udział w organizacji targów,
    • Realizacja zamówień eksportowych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe preferowane ekonomiczne (specjalizacja w handlu zagranicznym będzie dodatkowy atutem),
    • Biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
    • Silna motywacja do pracy w sprzedaży,
    • Zdolności negocjacyjne,
    • Umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego reagowania na potrzeby klienta,
    • Dyspozycyjność,
    • Komunikatywność, operatywność i determinacja w osiąganiu wyników,
    • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Gotowość do podróży służbowych.

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Narzędzia pracy,
    • Stabilne zatrudnienie wraz z pełnym zakresem świadczeń,
    • Miejsce pracy Ostrzeszów.
    Oferty prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Jednocześnie informujemy, iż rozpatrywane będą jedynie aplikacje zawierające poniższą klauzulę:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez DROP S.A. z siedzibą w Ostrzeszowie al. Wojska Polskiego 1, zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez DROP SA. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest DROP S.A. z siedzibą w Ostrzeszowie ul. Al. Wojska Polskiego 1. Ponadto oświadczam, że swoje dane udostępniam dobrowolnie oraz że zostałam/em pouczona/y o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawianiu w przypadku, gdy są one niekompletne lub nieaktualne.”

    Informujemy również, iż Administratorem podanych dobrowolnie przez kandydata danych osobowych jest DROP SA., z siedzibą w Ostrzeszowie al.Wojska Polskiego 1.

    Przewidywane kategorie odbiorców danych: pracownicy działu HR oraz kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu na danym stanowisku.

    Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

    Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko objęte ogłoszeniem. Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy, a dane przetwarzane w oparciu o zgodę na przyszłe rekrutacje przez okres 6 miesięcy od dnia złożenia aplikacji. W razie cofnięcia zgody na przyszłe rekrutacje lub wykorzystanie wizerunku dane te zostaną niezwłocznie usunięte.

    Inne działania na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody. Osoby, których dane są przetwarzane mają prawo do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania a także prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w każdym czasie. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie danych Cofnięcie zgody oraz żądanie usunięcia danych można dokonać w formie pisemnej przesłanej na adres Spółki lub drogą mailową na adres :   [email protected]