Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. eksportu

TNTP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Nowa 23, Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

TNTP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nowa 23

Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie współpracy i budowanie relacji z obecnymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych partnerów handlowych na powierzonych rynkach

  • Przygotowanie i aktualizowanie ofert handlowych

  • Monitorowanie realizowanych zamówień i płatności od kontrahentów

  • Realizację planów sprzedażowych

  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w środowisku międzynarodowym

  • Znajomość języka angielskiego oraz hiszpańskiego/portugalskiego/francuskiego/niemieckiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania i dobra organizacja pracy

  • Inicjatywa, kreatywność, samodzielność

  • Znajomość branży motoryzacyjnej

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz system premiowy w ramach umowy o pracę

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

TNTP Polska Sp. z o.o. specjalizuje się w hurtowej sprzedaży części zamiennych do samochodów ciężarowych, naczep oraz autobusów renomowanych marek takich jak Volvo, Renault, MAN, DAF, Mercedes Benz, Scania. W związku z dynamicznym rozwojem TNTP Polska poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. eksportu.

Przewiń do profilu firmy