Oferta pracy

Specjalista ds. eksportu

SABA SP. Z O.O.O firmie

  • Płock, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ul. Przemysłowa 34

09-400 Płock

poszukuje pracownika do Działu Eksportu.

OPIS STANOWISKA:

  • pozyskiwanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami zagranicznymi
  • kompleksowa obsługa zamówienia
  • współdziałanie z innymi działami firmy w celu realizacji zamówień
  • współpraca z agencjami celnymi, spedytorami
  • przygotowanie dokumentów do odprawy celnej oraz pozostałych wysyłek eksportowych
  • negocjowanie umów i kontraktów z dystrybutorami oraz klientami na rynkach zagranicznych

WYMAGANIA:

  • biegła znajomość języka angielskiego (rozmowa kwalifikacyjna w j. angielskim)
  • komunikatywność
  • wysoka motywacja oraz nastawienie na realizowanie planów sprzedażowych
  • rzetelność, odpowiedzialność oraz doskonała organizacja pracy
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w handlu zagranicznym – mile widziane

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • dużą samodzielność działania
  • niezbędne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy