Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Eksportu

PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERII ŚRODOWISKA EKOWODROL sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie pozytywnych relacji

  • Budowanie świadomości marki oraz produktów

  • Planowanie wyników sprzedaży oraz terminowe raportowanie

  • Realizacja procesu sprzedaży w różnych kanałach dystrybucji

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży

  • Sumienne wykonywanie przydzielonych zadań

  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

  • Komunikatywność, otwartość, pewność siebie

  • Kreatywne, nieszablonowe myślenie

To oferujemy

  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie

  • Pracę w młodym, pozytywnym zespole

  • Możliwość zdobycia lub kontynuowania pierwszego doświadczenia zawodowego i wykorzystania znajomości języków obcych

  • Pakiet medyczny

EkoWodrol Sp. z o.o. z produktami marki SZUSTERsystem to lider innowacyjnych na skalę światową rozwiązań w branży wod-kan.

Przewiń do profilu firmy