Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Eksportu

BROS Sp. z o.o. Sp. k.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa klientów eksportowych w tym koordynowanie realizacji zamówień

  • przygotowywanie ofert handlowych i cenników

  • kontrola nad wdrażaniem akcji promocyjnych oraz ich rozliczanie

  • dbanie o rozwój marki na obsługiwanych rynkach

  • monitorowanie działań konkurencji, pozyskiwanie danych rynkowych

  • udział w negocjacjach i renegocjacjach kontraktów

  • udział w targach branżowych

  • przygotowywanie analiz i raportów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe preferowane kierunki ekonomiczne, handel zagraniczny lub inne pokrewne

  • biegła znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie

  • co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w dziale eksportu

  • zaangażowanie i determinacja w osiąganiu celów

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne

To oferujemy

  • konkurencyjne warunki finansowe

  • stabilność zatrudnienia

  • możliwość zdobywania ciekawego doświadczenia oraz dalszego rozwoju w strukturach firmy

  • profity pozapłacowe: opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi