Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. eksportu

EUDUCO KBC GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Lwowska 160
    Przemyśl, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

EUDUCO KBC GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Lwowska 160

Przemyśl

Jesteśmy dużą firmą prowadzącą działalność handlową na rynku polskim oraz dynamicznie rozwijającą eksport wyrobów na rynki zagraniczne. Działalność gospodarcza firmy rozpoczęła się w 2005 roku i jest sukcesywnie rozwijana poprzez rosnący asortyment oferowanych wyrobów oraz atrakcyjne ceny.

Główną działalnością naszej firmy jest sprzedaż środków piorących (proszki do prania, żele do prania, kapsułki piorące), preparatów czyszczących dla domu, kosmetyków (mydła w płynie, mydła w kostce, szampony do włosów, żele pod prysznic, pasty do zębów).

Główne zadania:

  • aktywne poszukiwanie nowych odbiorców oraz obsługa istniejącej struktury sprzedaży na podległych rynkach eksportowych,
  • prowadzenie aktywnej i konsekwentnej polityki sprzedaży,
  • planowanie własnych działań handlowych pozwalających na osiągnięcie wyznaczonych celów,
  • negocjowanie warunków i umów handlowych,
  • przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych,
  • nadzór nad dokumentacją handlową, kontrola realizacji zamówień i wysyłek towaru,
  • badanie rynku, identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów,
  • analiza konkurencji i trendów na podległych rynkach,
  • promocja marek oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie wykonywanych działań i prowadzonych projektów.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane z zakresu handlu zagranicznego / filologii angielskiej,
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z handlem zagranicznym (eksport / import),
  • biegła znajomość (w mowie i piśmie) języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego, rosyjskiego i / lub ukraińskiego będzie dodatkowym atutem,
  • rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji handlowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz kreatywność w działaniu,
  • gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • umiejętność prowadzenia profesjonalnej korespondencji mailowej,
  • czynne prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • dla kandydatów z Rzeszowa / okolic  – możliwość dojazdu do miejsca pracy.

Ogłoszenie archiwalne